E-SKLEP Narzędzia coachingowe

Droga Kliento/ Drogi Kliencie, przystępując do realizacji zamówienia wyrażasz zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarza...

Droga Kliento/ Drogi Kliencie, przystępując do realizacji zamówienia wyrażasz zgodę na wykorzystanie i przetwarzanie swoich danych osobowych w celu realizacji zamówienia (zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE i polskim prawem) oraz akceptujesz polityke prywatności E-sklepu i Regulamin, znajdujący się na tej stronie.


Tutaj znajdziesz zestawy narzędzi coachingowych, które będą wspierać Twoją codzienną praktykę coachingową. Wybór rekomendowany przez profesjonalistów i praktyków. Zapraszamy do sklepu. 

Narzędzia coachingowe Między Słowami zapewnią Ci jakość i komfort pracy z Klientem:

- są świetne do demonstracji istoty coachingu – teraz podczas sesji demo z łatwością zaprezentujesz swojemu Klientowi lub Inwestorowi jak pracujesz, jakie metody stosujesz. To zbuduje zaufanie i umocni Twój profesjonalny wizerunek. Być może pomoże przekonać Klienta, że jesteś coachem, jakiego szuka,

- są użyteczne podczas sesji – dzięki przejrzystej instrukcji w odpowiednim momencie i z łatwością zastosujesz je podczas każdej sesji.  Z pakietem narzędzi coachingowych masz pod ręką wszystko, co może Ci służyć. Pozostaje Ci być uważnym i słuchać Klienta,

- są praktyczne, wygodne i, jak przystało na profesjonalny ekwipunek, trwałe. A dzięki specjalnej torbie do przechowywania narzędzi możesz wygodnie podróżować między sesjami u Klientów.


Ale to nie wszystko. Narzędzia coachingowe Między Słowami pomogą także:
- pracować z emocjami, wyobrażeniami, zmysłami i przestrzenią
- określać zasoby, wartości i potencjał Klienta
- precyzyjnie określać cele i ustalać plan efektywnych działań
- przyspieszyć wyjście z momentu „utknięcia”
- wychodzić poza schemat, pobudzić kreatywne myślenie w przypadku tematów trudnych i złożonych.

Teraz, korzystając ze zróżnicowanych technik uczynisz coaching bardziej skutecznym, atrakcyjnym i angażującym Klienta.

Więcej

E-SKLEP Narzędzia coachingowe Jest 1 produkt.

Podkategorie

  • Start-ER Coacha

    Skrzynka z narzędziami coachingowymi na dobry początek. Znajdziesz w niej dokładnie to, czego potrzebujesz aby pracować z coachee! Wspieraj rozwój w radosnej atmosferze. 

  • Pakiet Niezbędnik...

    Proces coachingowy utknął? Szukasz inspiracji? Niezbędnik Coacha 5+  to jedyny tak kompleksowy pakiet kreatywnych narzędzi coachingowych.

  • Dodatki do Pakietów

    Pracując z Klientami wyczerpałeś arkusze i szablony? Tutaj uzupełnisz zapasy narzędzi, które zostały zużyte podczas Twojej praktyki coachingowej.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji