E-SKLEP Narzędzia coachingowe

Tutaj znajdziesz zestawy narzędzi coachingowych, które będą wspierać Twoją codzienną praktykę coachingową. Wybór rekomendowany przez profesjonalistów i praktyków. Zapraszamy do sklepu. 

Narzędzia coachingowe Między Słowami zapewnią Ci jakość i komfort pracy z Klientem:

- są świetne do demonstracji istoty coachingu – teraz podczas sesj...

Tutaj znajdziesz zestawy narzędzi coachingowych, które będą wspierać Twoją codzienną praktykę coachingową. Wybór rekomendowany przez profesjonalistów i praktyków. Zapraszamy do sklepu. 

Narzędzia coachingowe Między Słowami zapewnią Ci jakość i komfort pracy z Klientem:

- są świetne do demonstracji istoty coachingu – teraz podczas sesji demo z łatwością zaprezentujesz swojemu Klientowi lub Inwestorowi jak pracujesz, jakie metody stosujesz. To zbuduje zaufanie i umocni Twój profesjonalny wizerunek. Być może pomoże przekonać Klienta, że jesteś coachem, jakiego szuka,

- są użyteczne podczas sesji – dzięki przejrzystej instrukcji w odpowiednim momencie i z łatwością zastosujesz je podczas każdej sesji.  Z pakietem narzędzi coachingowych masz pod ręką wszystko, co może Ci służyć. Pozostaje Ci być uważnym i słuchać Klienta,

- są praktyczne, wygodne i, jak przystało na profesjonalny ekwipunek, trwałe. A dzięki specjalnej torbie do przechowywania narzędzi możesz wygodnie podróżować między sesjami u Klientów.


Ale to nie wszystko. Narzędzia coachingowe Między Słowami pomogą także:
- pracować z emocjami, wyobrażeniami, zmysłami i przestrzenią
- określać zasoby, wartości i potencjał Klienta
- precyzyjnie określać cele i ustalać plan efektywnych działań
- przyspieszyć wyjście z momentu „utknięcia”
- wychodzić poza schemat, pobudzić kreatywne myślenie w przypadku tematów trudnych i złożonych.

Teraz, korzystając ze zróżnicowanych technik uczynisz coaching bardziej skutecznym, atrakcyjnym i angażującym Klienta.

Więcej

E-SKLEP Narzędzia coachingowe Jest 1 produkt.

Podkategorie

 • Start-ER Coacha

  Skrzynka z narzędziami coachingowymi na dobry początek. Znajdziesz w niej dokładnie to, czego potrzebujesz aby pracować z coachee! Wspieraj rozwój w radosnej atmosferze. 

 • Pakiet Niezbędnik...

  Proces coachingowy utknął? Szukasz inspiracji? Niezbędnik Coacha 5+  to jedyny tak kompleksowy pakiet kreatywnych narzędzi coachingowych.

 • Dodatki do Pakietów

  Pracując z Klientami wyczerpałeś arkusze i szablony? Tutaj uzupełnisz zapasy narzędzi, które zostały zużyte podczas Twojej praktyki coachingowej.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
 • Promocyjne ceny pakietów Niezbędnik i Smart-ER do 22 grudnia! Start-ER Coacha to skrzynka z narzędziami na dobry poczatek. Znajdziesz w niej dokładnie to, czego potrzebujesz aby efektywnie pracować z klientem podczas sesji coachingowej! Przewodnik z praktycznymi zasadami pracy coacha oraz instrukcja z korzystania z różnych narzędzi coachingowych GRATIS!

  Promocyjne ceny pakietów Niezbędnik i Smart-ER do 22...

  269,00 zł
  Tylko online
  Dostępny
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji